ÜRETİM

ÜRETİM

Biler Asansör istikrarlı büyümesini sürdürerek, kendi bünyesinde asansör kabini, asansör kontrol panosu, süspansiyon, ağırlık karkası, makine şasisi üretimlerini yapmaktadır. Biler Asansör, tecrübesi ve becerisini; kalite, teknoloji, yenilik ve estetik ile birleştirerek özgün asansör kabin üretimleri gerçekleştirmiş ve sektöre model olacak asansör kabin çeşitlerini ortaya çıkarmıştır. Üreticisi olduğu asansör kabin ve parçaları satışının yanında, iş ortaklarımızın isteğine göre ve asansör kullanılacak yapının durumuna uygun paket asansör seçeneklerinin satış ve pazarlamasını asansör sektörünün öncü markalarından tedarik ederek gerçekleştirmektedir.

MONTAJ

MONTAJ

Çeşitli amaçlar ile kullanılan teknolojik aletler ve sistemler, gerek iş yerleri için, gerek yaşam alanları için hayati önem taşırlar. Teknolojinin her geçen gün yaygınlaşması ve daha iyi bir hayatın ortaya konmasında bu aletleri kullanmanın da önemi büyük iken, iş yaşamının kolaylaşması ve insanların daha huzurlu bir çevrede hayatlarını sürdürmeleri de yine teknoloji ile sağlanır. Hele ki özelleşmiş bazı sistemler doğrudan hayatın içinde değerlendirilir. Asansör sistemleri bunun en belirgin örnekleri arasında kendini gösterir. Çünkü ister yük, ister insan asansörü olarak tasarlanmış olsun her bir asansör bulunduğu ortamda işleri kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle de kullanımının sağlanması noktasında asansör montajı işlemleri dikkat çeker. Bunu da en kaliteli, en deneyimli ekipler yapmalıdır.

SERVİS

SERVİS

Kullanılan bütün aansörler zaman içinde eskir ya da yıpranır. Bununla beraber teknolojik ve elektronik asansör de periyodik anlamda bakım yapıldıkça yeniliklerini ve fonksiyonlarını korumuş olurlar. Dileyen herkes de bu tür ürünleri, alet ve edevatları daha iyi bir biçimde muhafaza edebilir. Bu noktada da çeşitli unsurlar öne çıkarken, ister sanayi tipi olsun, ister yük ya da insan taşımak için tasarlanmış olanlar olsun asansör çeşitleri de bakım konusunda hassas olan sistemler arasında yer alırlar. Her sistem ya da araç gibi asansörler de periyodik olarak incelenmeli, bakımları sağlanmalı ve servisleri yapılmalıdır. Fonksiyonel kontrollerden halat incelemelerine, beyne bakım yapılmasından diğer noktalara kadar her bir unsur servis hizmetlerinden geçirilmelidir

Modernizasyon

MODERNIZASYON

İşletmelerde, fabrika ya da benzer mekanlarda pek çok alet edevat kullanıldığı görülebilir. İşin cinsine, yapılan işlemlere göre de kullanılan araçlar değişkenlik gösterecektir. Eşya taşıma konusunda kullanılan asansörler fabrikalarda daha sık gündeme gelirken, apartmanlarda da bu sistemlerden yararlanılır. Farklı kapasiteleri, kullanım amaçları ve diğer çeşitliliklerine göre değişkenlik gösteren tüm bu asansörler apartmanlarda ya da iş merkezlerinde insanlar için de değerlendirilir. Temel olarak yük ve insan asansörü anlamında ikiye ayrılan asansörler için periyodik bakım işlemleri ve servis hizmetleri ne kadar çok önem taşırsa, modernizasyon işlemleri de aynı öneme sahiptir. Zaman içinde kullanımlarından dolayı yıpranan, eskiyen ya da bazı bölümlerinin değişmesi gereken asansörlere modernizasyon işlemleri uygulanması şarttır.

Hızlı iletisim
  • 0422 326 5677
  • 0530 142 4887
  • info@bilerasansor.com.tr
Bizimle İletişime Geçin
Hızlı iletisim


Whatsapp Destek

Sevda YÜCEL

Merhaba

Size nasıl yardımcı olabilirim?